Neler Yeni

RAMAZAN42 kullanıcısının son içeriği

 1. R

  Konyadan yardim

  Konya'lılar da girer bu siteye neden girmesin. Bende bu siteye girenlerden biriyim ve Konya'lıyım. Bu dediğin aşıyı Konya'da bulamazsın. Ben bu aşıdan bu yıl kuşlara yaptım ve memnunum.
 2. R

  DUMNALI PERÇEMLİ DİŞİ

  Maşallah, bu kuşları bu seviyelere getirmek kolay değil, emeğinize sağlık.
 3. R

  Kızılsinekli Erkek

  Maşallah, Sesi, temposu çok güzel. Görünen o ki uçtukça mesefayi daha da ilerletecek, soyu gibi uzun mesafeler yapacak. Emeğinize sağlık. Güzel günlerde uçurmanız dileğiyle.
 4. R

  Konya'dan Saygılarımla

  Maşallah, kuşlarınız yerde güzel görünüyor hemşehrim. En kısa zamanda videolarınızı da bekliyorum.
 5. R

  Çakmaklı Erkek 3.Kuşak

  Maşallah. Kuşunuz genel itibari ile güzel ama biraz yavaş fışkırıyor. Bu şekilde de izleyene zevk verir, ama daha iyi olsun derseniz, bence hızlı, süratli oynayan bir kan girmelisiniz.
 6. R

  SAKARYA MUSTAFA TURAN SARI ERKEK

  Uçan kuş eke bir kuş, antreman eksiği var, hava yağışlı yağmur yağıyor, kanatları ıslanmış ve bu oyunları sergiliyor. Maşallah, bu olumsuzluklara rağmen hedefine iyi geliyor, takla aralarını iyi açıp mesafeli sesli oynuyor. Emeklerini sağlık Mustafa Abi, kazasız, atmaca, şahin saldırısı olmadan...
 7. R

  ARAP DİŞİ

  Maşallah, videonuzu zevk ile izledim. Kuşun sesi, takla mesafesi, çok güzel. Emeklerinize sağlık, güzel günlerde uçurmanız dileğiyle.
 8. R

  eke bozkirli dişi

  Maşallah, çok çalışkan bir kuş. Hedefe iyi geliyor, hızlı geliyor, gelişiyle yerdeki kuşları bile ürkütüp kaldırıyor. 3 yaşında olmasına rağmen performansı iyi, bazı seferlerinde kısa oynamış ama genel itibari ile güzel kuş, Emeklerinize sağlık, güle güle besleyin.
 9. R

  yavru bakmış eke boz

  Maşallah, Ali kardeşim emeğine sağlık, bu kuşları bu seviyelere getirmek kolay iş değil. Yavru da görmüş, bol taklalı, mesafeli oynuyor, güle güle besle kardeşim.
 10. R

  BEYAZ YAVRU YENİ BAŞLIYOR.

  Maşallah, güzel kuşlar izletiyorsunuz bizlere Metin Bey, emeklerinize sağlık.
 11. R

  Yalova dan saygılar Kırmızı Eke Erkek

  Maşallah, çalışkan kuş, dediğiniz gibi bazı seferlerinde 20 mt.si var. Ayrıca uçum alanınız da çok güzel, emeğinize sağlık, güle güle besleyin.Daha iyilerini uçurmanız dileğiyle, Konya'dan selamlar.
 12. R

  EKE MAVİ DİŞİ

  Maşallah Ali kardeşim, yanılmıyorsam bu yıl izlediğimiz 4. kuşun videosu, ardarda videolarını izlemeye başladık, azminden dolayı seni kutluyorum. Birde kuşun yan bitişik çatıya düştüğünü açıkca yazmışsın, başkaları gibi gizlememişsin, açık sözlülüğünden dolayı ayrıca kutluyorum. Mavi dişi uzun...
 13. R

  ÇOK YAKINDA YAVRUMUZ HAZIR OLUR İNŞALLAH

  Maşallah, ilk videoyu çektiğiniz günden bugüne çok mesafe katetmiş. Sonuda iyi olacak, istikrarlı bir yavru, emeğinize sağlık,
 14. R

  yeni yavru(mor boncuklu)

  Selamun Aleyküm. Maşaallah bozdumanlı yavru çok güzel başlamış, yanılmıyorsam bu şimdiye kadar burada izlediğimiz sizin 3. kuşunuzun videosu. Soy takibini çok güzel yapmışsınız, aynı soy olduğu için de kuşlarınız birbirine çok benzer oyunlar yapmış, iyi de uzun oynuyorlar. Soy takibini devam...
 15. R

  SİVEREK YAVRU YENİ YENİ DAMI YOKLAMALARI

  Maşallah, bir haftadır uçan yavru için çok çok iyi, alçalıyor, damı yokluyor, birşeyler yapmaya çalışıyor. İlerisi de iyi olur inşallah, emeklerinize sağlık, güle güle besleyen.
Üst