Ömer ÖZKURT kullanıcısının son içeriği

 1. Ö

  Site yetkililerinden rica ediyorum

  Allah rahmet eylesin. Hakkı ödenmez Muharrem abimizin.
 2. Ö

  SİTE YÖNETİMİ DEĞİŞMİŞTİR

  Hayırlı olsun arkadaşlar.Nöbet devir zamanı çoktan geldi de geçiyordu.Bayrağı daha da ileriye taşıyacağınızdan şüphemiz yok. Hüseyin kardeşimin de dediği gibi herkes hakkını helal etsin.
 3. Ö

  saim ustanın damarları noldu ve şimdi kimlerde var?

  Size katılıyorum,bende aynı şeyleri söylüyorum geçmişi geride bırakalım,olmayan şeyin peşinde koşmayalım,hurafeleştirmeyelim fakat saygıyıda elden bırakmayalım. Elimizdekileri geliştirelim değerini bilelim daha da kötüye gitmesin tabikide. Ama şahsi görüşümdür uzun zamandır altında keyifle çay...
 4. Ö

  saim ustanın damarları noldu ve şimdi kimlerde var?

  Konuşmak isteyen herkesle konuştuk nihat abi.Öyle boş kişilerde değildi konuştuklarımız şimdi onalara saygısızlık olmasın. Resimden sıkıldık nihat abi video bekliyoruz senden yıllardır anlatıyorsun insanlar sıkıldı hikayelerden icraat bekliyorlar,izleyip gözlerinin pasını silecek kuş...
 5. Ö

  saim ustanın damarları noldu ve şimdi kimlerde var?

  Bunu söylemek için o kuşları iyi araştırmak gerekir. Zaten hiçkimse o kuşlara 100 metre gidiyor 10 larca takla ile demiyor. Mevzubahis istikrar,kararkter vs. Bir ben göremedim her sene aynı kümesinden kuşlarının ekelerinden oynatan,aynı kuşu 5 sene üst üste istikrarlı şekilde izlettiren şu...
 6. Ö

  Kuscular.org Fikirlerinize İhtiyaç Duyuyor !

  Türker abinin dediğine katılıyorum herkesin kapısının önünü süpürmesine ihtiyaç var hala aramızda sessizce izleyen ama gitmeyen saygıdeğer üyelerimiz ve yöneticilerimiz mevcut onlar ilk hareketi başkasından beklemeyip ilk adımı kendileri atarsa görecekler ki bahane arayan bir sürü değerli kişi...
 7. Ö

  Kümesim ve kuşlarım

  Hakan kardeşim aman dikkat et çatıda gözünü seveyim. Bunu daha güvenli şekle çevirmek içinde uğraşmalısın bence. Birde resimleri birdahaki sefere sitemiz üzerinden eklersen daha güzel olur. Kuşların çok sağlıklı görünüyor maşallah.
 8. Ö

  Demkeş Ailesi

  Demkeşlerinizde yakışıklı maşallah kıvanç bey güle güle besleyiniz.
 9. Ö

  Aydın Sultanhisar - Atça Dönek Güvercinlerimiz

  Kıvanç Bey akbaşların maşallahı var. Atçaya selamlar.
 10. Ö

  Kuşlarım

  Emre sinekli yavrularının maşallahı var çok can yakacakları duruşlarından belli ama ben arapların ve beyazlarının da son hallerini görmek isterim.
 11. Ö

  saim ustanın damarları noldu ve şimdi kimlerde var?

  Herkes masal dinlemekten sıkıldı nihat abi bu yüzden olabilir.
 12. Ö

  Değişim Rüzgarları Esiyor.

  Sayfa yüklenirken kasılmalara yol açıyor herkesin bilgisayarı hızlı görüntüleyemiyor.
 13. Ö

  Sansar yada Gelincik Saldırısı - Uyarılara Dikkat - Güncel!

  Büyük geçmiş olsun. Bu hepimize ibret olsun kümeslerimizi çok daha iyi kuralım. Bir daha böyle bir tabloyla karşılaşmamanız dileklerimle.
 14. Ö

  YENİ DAMIZLIK KÜMESİM...(BALKES SEYHAN)

  Maşallah Seyhan Bey örnek gösterilecek bir kümes olmuş. Tabi kuşlarında maşallahı var böyle bir yuvayı hakediyorlar gördüğüm kadarı ile. Güle güle iyi günlerde besleyiniz.
 15. Ö

  2013 Yavrular ve Damızlıklarım

  Maşallah Gökhan Bey kuşlarınıza gerçekten bayıldım Allah nazardan saklasın. Ama özellikle beğendiğim ve uzun yıllardır pek bulamadığım bu kuş benim favorim. Güle güle besleyin.

Üst