Neler Yeni

Siteyi Reklamsız Gezmek İsteyen Üyelerimiz İçin Özel Üyelik

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Selamlar.
Sitemizde son zamanlarda yaşanan reklam kargaşasından, bizlerde dahil olmak üzere birçok üyemizin şikayet ettiğini gördük. Sitenin aylık ödenmekte olan giderlerinin bir nevi karşılanması için birçok reklam firmasının reklamlarını yayınlamakta olduğumuz sitemizde, siz değerli üyelerimizin isteği üzerine VİP üyelik sistemini açmış bulunuyoruz.
Öncelikle VİP üye olanların forumda ve diğer bölümlerde ne gibi artı özelliklere sahip olacağından bahsetmek istiyoruz.
VİP üye sistemine geçiş yapanlar;
  • [bull][/bull] İletilere sınırsız resim ekleyebilecekler,
    [bull][/bull] İstedikleri bölümde anket açabilecekler,
    [bull][/bull] Mesajlarını istedikleri zaman düzenleyebilecekler,
    [bull][/bull] Alım Satım Bölümünde Sadece VİP üyeler ilan bırakabilecekler,
    [bull][/bull] Diğer Üyelerin görmediği özel bölümlerde tüm VİP üyelerle bilgi alışverişinde bulunabilecekler,
    [bull][/bull] Video Galeride Özel Yetkileri Açılacak,
    [bull][/bull] Resim Galerisine Kendileri Resim Ekleyebilecekler, Kendi İsimlerinde Albüm Yaratabilecekler,
    [bull][/bull] http://www.isminiz.kuscular.org olarak tüm yönetimi kullanıcının üzerinde olan özel web sitesine sahip olabilecekler,
    [bull][/bull] Normal üyelerin göremediği özel bölüm ve özel odalarda anlık chat yapma sistemini kullanabilecekler,
    [bull][/bull] Özel Rütbe resimlerine yönetim tarafından sahip olabilecekler,
    [bull][/bull] Forumdaki bölümlerin yerlerini istedikleri gibi değiştirebilecekler,
    [bull][/bull] Sınırsız özel mesaj saklama, yollama, alma hakkına sahip olabilecekler,
    [bull][/bull] [email protected] olarak hem msn, hemde mail olarak kullanabileceğiniz 5 gb kotası bulunan mail/msn adresi sahibi olabilecekler,
    [bull][/bull] İsimlerinin renkleri, normal renkte bulunanlardan farklı olacaktır.
    [bull][/bull] Bunların yanında gözle görülür birkaç özellik daha VİP üyelerin kullanımına açılacaktır.
    [bull][/bull][bull][/bull] En önemliside forumda hiçbir reklama maruz kalmadan istediğiniz internet tarayıcısı ile sitenin her bölgesini sorunsuz bir şekilde gezebilecek, sizde hoş güvercin sohbetleri yapabileceksiniz.[/color]
VİP üyelik düşünüldüğü gibi sitenin aylık giderlerinin karşılanması için ücretli olarak sizlere sunulacaktır.Ücret çok cüzi bir rakamda olup yıllık olarak alınacaktır. VİP üyelerden alınan ücretler site giderlerinde kullanılacağı için kesinlikle vergi, fatura bilgileri ile ücreti yatıran kişiye gösterilecektir.
Yıllık olarak VİP üye olma rakamı 100 TL'dir.
SAYGILARIMIZLA
Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen, En Geniş içeriğe Sahip Güvercin Sitesi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Re: Siteyi Reklamsız Gezmek İsteyen Üyelerimiz İçin !!!

Değerli yetiştiricilerimiz.
Bu konu hakkında merak ettiklerinizi cevaplayabiliriz.
Çok fazla sayıda ekstra haklar ve yetkiler sunuyoruz.
Özel üyelerden başkalarının giremediği özel chat sayfası ve forum olucak önemli derecedeki üst düzey muhabbetlerin yapılacağı.
Özel üye olmak isteyenler buradan yada özel mesaj yolu ile bize ulaşabilirler.

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

S.A Degerli Kuscular.org yönetimi..

Yapmis oldugunuz bu aktivite gercektende hos olmus,iyi düsünmüssünüz.Dilerim katilimlar artar ve ne kadar kaliteli bir is yaptiginizi herkez görür insaallah.Bu yöntemle az cok olayin citasini yükseltmis olacagimiza inaniyor vede cani gönülden destekliyorum,emeginize saglik...

Yapabilecegim her hangi bir sey olursa,her daim buralardayiz ALLAH`in izniylen insaallah...

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Cakallar aleminde kurt isek,zalim olmamamizdandir
Dost ve arkadas sahibi isek delikanli ve dürüst olmamizdandir

* BOZOGLU *​

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya

Umarım Site icin hayirlisi olur, Güzel düşünülmüş bilinçli bir çalışma, emeği geçen herkeze tesekkurler.

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer

sitenin giderlerini düşünürsek 60 tl yıllık o kadar çok değil. um arım site için hayırlı olur. allah yardım etsin .

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

[uyari]Vip ( ÖZEL ÜYE ) olmak isteyenler için birkaç yenilik daha eklenmiştir.
Bu sisteme geçiş ücretini yatırmanız gereken hesap numaralarını Özel mesaj yoluyla veya [email protected] mail/msn adresini msn kişi listenize ekleyerek öğrenebilirsiniz.
Saygılarımızla[/uyari]

emre özkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre ÖZKURT
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Güzel olmus 60 ytl ama olsun çok şey yapabiliyoz sitede resimlere bakabiliyoz,vidyolar izliyoz,kuş alıp satıyoz en güzeli de bilmediğimiz şeyleri öğreniyoruz.

bende para biriktirip olacam belki bu bizim paralarımızla bize daha güzel şeyler yaparlar. hem bence daha eğlenceli olacağini düsünüyorum chat filan:D

keremm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kerem uslu
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Abilerim ustalarım bu ne güel bir siteymiş yaww.
Şuna bakın ne biçim özellik sağlıyorlar bize.
Ben en çok kendimize ait sitemiz olacakmış ona sevindim:)
www.kerem.kuscular.org ne güzel.
Bbamım bana aldığı kuşlaaı satıp bende olacağım.Hem bakın sitenin kapanmamsı için yani paralarını ödeyebilmesinede yararı olacakmış.

A

Anonymous

Re: Siteyi Reklamsız Gezmek İsteyen Üyelerimiz İçin

Sevgili Ömer ve Başoğlan kardeşim ve çok kıymetli değerli kuscular.org yönetimi Vİp üyelik gibi sitemizin ayakta kalabilmesi daha iyi hizmetler sunabilmek için bazı çalışmalar yürütmektesiniz bunları yakından takip ediyorum ve tüm düşüncelerinize ve çalışmalarınıza elimden geldiğince tam destek vermeye çalışıyorum çünkü binlerce kişinin faydalanması için kuşçuluk hobimizin üst sevileyere taşınması için gece gündüz hiç bir menfaat gözetmeksizin 2 yıldır çalışıyorsunuz şimdi bu çalışmalarınızın sonucunda çok güzel bir ortam kurdunuz ve bunun adı da kuscular.org oldu burda hobistlerimiz güvercin dünyazmızla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler bu öz verili çalışmalarınız tabiki çok değerli üyelerlede gerçekleşmiştir fakat site yönetimi ve sahiplerinin emekleri kuşçuluk camiasına sağladıkları bilgiler gerçekten maddiyatla ödenmeyecek düzeydedir!!!sağdan soldan Vip üyelikle ilgili bir ton dedi kodu çıkabilir buna benzer atıflar yapılabilir bunlara kulak asmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum!Bu hizmeti daha iyi yapan varsa buyursun bir site açsın ben ücretli üye olarak o şahısın sitesine de üye olcağım ama kuscular.org un önce dosthane havasını yakalayacak ondan sonra bilgi deposu olacak ve dürüst bir biçimde bu hizmeti sunabilecek!Varsa böyle bir hizmet anlayışı ve ortam haber versinler!Bizde orda olalım.

Artık yapılması gereken büyüyen kuscular.org ailemize destek vermektir bu tabikide kimseyi üzmeyecek düzeyde sıkıntı yaratmayacak seviyede zaman zaman maddi olmalıdır düşüncesindeyim bu gün bir çoğumuz aylık 200 tl sigara parası veriyoruz!Senelik her hangi bir şey için 50 veya 100 tl nedir ki?Bu site bile bile kimseyi zehirlemiyor da:)Tabiki bu basit örneğim karşısında çok daha basit düşünüp yav kardeşim hadi ordan be diyenleriniz olabilir!Olsun farketmez sigarada basit bir şey ama her ay cebinizden en az 200tl alıyor:)Sitemizin ayakta kalabilmesi için daha iyi hizmet vermesi için senelik 50-60tl nedir ki?Çok çok komik bir rakkam aramızda bunu veremeyecek biri varsa ve vip üye olmak istiyosa site yönetimi bu kişilerden ücret talep etmesin:)))Bu kadar maddi geliri düşük olan senelik 50 tl veremicek olan birine vip üyelik bedava olsun ''bence''Vip üyelik denince akıllara gelenleri okuyoruz kişilerin düşüncelerini alıyoruz sonuç hüsran neden vereyim ki?Neden vermeyesin ki?Burda bir çok değerli kişi bilgi verirken cebinden para harcarken sen ben biz siz onlar 50-60 tl senelik bir para vermişiz ne olur site sahipleri bu siteden para kazansın ne olur yani işleri isterse bu olsun KÖTÜ mü? Hem hizmet hem iş işte kötü mü? daha iyi yapan biri varsa bu hizmeti söyleyin maddi manevi ona destek olalım çok ciddiyim yani zannediliyor ki bu hizmet basit bir şey diyeceksiniz ki yapma o zaman kardeşim eee pekii bunu söyleyen yapsın biz destek olalım Bakınız sevgili arkadaşlar bu hizmetler karşıdan gözüktüğü gibi kolay ve basit değildir.Sitemizde 12.000 kişi var ve bu her geçen gün artmakta!Sonu yok sunucu masrafları site bakım masrafları vb gibi harcamalar bu gün 200 tl ise aylık bir ay sonra bu iki katına çıkabilir.Bu gün aranızda Vİp üyeliğe karşı çıkıyorum diyen biri varsa neden karşı çıktığını düşünerek karşı çıksın.Site sahiplerinin para kazanmasını mı çekemiyorsunuz?Verdiği hizmeti mi? yada kendiniz site filan mı yapmak istiyorsunuz çok açık konuşuyorum siz yapın eminimki kuscular.org ailesi maddi manevi destek verir düşüncesindeyim haa eğer site sahipleri para kazanacaksa ve bu bir takım kişilerin zoruna gidiyorsa hayal kurmayın kimse bu şekilde maddi kar elde edipte para kazanamaz bu gün sitenin 300tl aylık gideri varsa yapılan çalışmalar sonucunda gelir olrak kasaya 400 tl giriyorsa bu kalan 100 tl kar hepimize hizmet olarak döner kimse burda ahmak değil ve kimse kendini ahmak yerine konuyormuş gibi hissetmesin''özellikle karşı çıkanlar'' gerçekten çok üzücü! Biz bir aileyiz zaten ailemizin gerçek dost,kuşçuları vip üyeliğe katılım sağlayacaktır bu yüzden yazımı daha fazla uzatmak istemiyorum.Tüm kuscular.org yönetimi ve sahipleri ve değerli üyelerine düşüncelerimi anlayışla karşılaycaklarını umar saygılar sunarım.

kuscular.org da VİP üye olmaktan gurur duyuyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Re: Siteyi Reklamsız Gezmek İsteyen Üyelerimiz İçin Özel Üyelik Sistemi!!!

H.Hüseyin Aydoğmuş' Alıntı:
Sevgili Ömer ve Başoğlan kardeşim ve çok kıymetli değerli kuscular.org yönetimi Vİp üyelik gibi sitemizin ayakta kalabilmesi daha iyi hizmetler sunabilmek için bazı çalışmalar yürütmektesiniz bunları yakından takip ediyorum ve tüm düşüncelerinize ve çalışmalarınıza elimden geldiğince tam destek vermeye çalışıyorum çünkü binlerce kişinin faydalanması için kuşçuluk hobimizin üst sevileyere taşınması için gece gündüz hiç bir menfaat gözetmeksizin 2 yıldır çalışıyorsunuz şimdi bu çalışmalarınızın sonucunda çok güzel bir ortam kurdunuz ve bunun adı da kuscular.org oldu burda hobistlerimiz güvercin dünyazmızla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler bu öz verili çalışmalarınız tabiki çok değerli üyelerlede gerçekleşmiştir fakat site yönetimi ve sahiplerinin emekleri kuşçuluk camiasına sağladıkları bilgiler gerçekten maddiyatla ödenmeyecek düzeydedir!!!sağdan soldan Vip üyelikle ilgili bir ton dedi kodu çıkabilir buna benzer atıflar yapılabilir bunlara kulak asmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum!Bu hizmeti daha iyi yapan varsa buyursun bir site açsın ben ücretli üye olarak o şahısın sitesine de üye olcağım ama kuscular.org un önce dosthane havasını yakalayacak ondan sonra bilgi deposu olacak ve dürüst bir biçimde bu hizmeti sunabilecek!Varsa böyle bir hizmet anlayışı ve ortam haber versinler!Bizde orda olalım.

Artık yapılması gereken büyüyen kuscular.org ailemize destek vermektir bu tabikide kimseyi üzmeyecek düzeyde sıkıntı yaratmayacak seviyede zaman zaman maddi olmalıdır düşüncesindeyim bu gün bir çoğumuz aylık 200 tl sigara parası veriyoruz!Senelik her hangi bir şey için 50 veya 100 tl nedir ki?Bu site bile bile kimseyi zehirlemiyor da:)Tabiki bu basit örneğim karşısında çok daha basit düşünüp yav kardeşim hadi ordan be diyenleriniz olabilir!Olsun farketmez sigarada basit bir şey ama her ay cebinizden en az 200tl alıyor:)Sitemizin ayakta kalabilmesi için daha iyi hizmet vermesi için senelik 50-60tl nedir ki?Çok çok komik bir rakkam aramızda bunu veremeyecek biri varsa ve vip üye olmak istiyosa site yönetimi bu kişilerden ücret talep etmesin:)))Bu kadar maddi geliri düşük olan senelik 50 tl veremicek olan birine vip üyelik bedava olsun ''bence''Vip üyelik denince akıllara gelenleri okuyoruz kişilerin düşüncelerini alıyoruz sonuç hüsran neden vereyim ki?Neden vermeyesin ki?Burda bir çok değerli kişi bilgi verirken cebinden para harcarken sen ben biz siz onlar 50-60 tl senelik bir para vermişiz ne olur site sahipleri bu siteden para kazansın ne olur yani işleri isterse bu olsun KÖTÜ mü? Hem hizmet hem iş işte kötü mü? daha iyi yapan biri varsa bu hizmeti söyleyin maddi manevi ona destek olalım çok ciddiyim yani zannediliyor ki bu hizmet basit bir şey diyeceksiniz ki yapma o zaman kardeşim eee pekii bunu söyleyen yapsın biz destek olalım Bakınız sevgili arkadaşlar bu hizmetler karşıdan gözüktüğü gibi kolay ve basit değildir.Sitemizde 12.000 kişi var ve bu her geçen gün artmakta!Sonu yok sunucu masrafları site bakım masrafları vb gibi harcamalar bu gün 200 tl ise aylık bir ay sonra bu iki katına çıkabilir.Bu gün aranızda Vİp üyeliğe karşı çıkıyorum diyen biri varsa neden karşı çıktığını düşünerek karşı çıksın.Site sahiplerinin para kazanmasını mı çekemiyorsunuz?Verdiği hizmeti mi? yada kendiniz site filan mı yapmak istiyorsunuz çok açık konuşuyorum siz yapın eminimki kuscular.org ailesi maddi manevi destek verir düşüncesindeyim haa eğer site sahipleri para kazanacaksa ve bu bir takım kişilerin zoruna gidiyorsa hayal kurmayın kimse bu şekilde maddi kar elde edipte para kazanamaz bu gün sitenin 300tl aylık gideri varsa yapılan çalışmalar sonucunda gelir olrak kasaya 400 tl giriyorsa bu kalan 100 tl kar hepimize hizmet olarak döner kimse burda ahmak değil ve kimse kendini ahmak yerine konuyormuş gibi hissetmesin''özellikle karşı çıkanlar'' gerçekten çok üzücü! Biz bir aileyiz zaten ailemizin gerçek dost,kuşçuları vip üyeliğe katılım sağlayacaktır bu yüzden yazımı daha fazla uzatmak istemiyorum.Tüm kuscular.org yönetimi ve sahipleri ve değerli üyelerine düşüncelerimi anlayışla karşılaycaklarını umar saygılar sunarım.

kuscular.org da VİP üye olmaktan gurur duyuyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Allah razı olsun abi teşekkürler bu güzel yorumların için.

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Sanırım ben biraz geç uyandım kardeşlerim maddiyat biraz iyileşsin bende aranızdayım.Para para para nereye yatıyor...

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Çok sağol kazım kardeşim allah razı olsun .
Ben de hiç sevenimiz yok yanlız kendi başımıza kaldık sanıyordum demek görmeyenlerde varmış.
Böyle değerli üyelerimiz bu sisteme kaydolup hem saısız özellikten faydalanmaz hem de sitemize destek olmazsa kısa sürede kapanmak zorunda kalacağız çünkü.
Kazım kardeşim hesap numarasını özel mesaj ile attım.

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Feyzi için parası çok diyorlar.... :):):):):):)

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Biz aslında burada bedavadan parada istemiyoruz.
Yukarıdaki özelliklerin maliyetinide araştırabilirsiniz.
Bizleri seven sitemizi seven ,sitemizin kapanmasının istemeyen ,ülkemizde güvercin yetiştiriciliğinde dönüm noktası olan bir çok şeyimizi paylaştığımız buluşma noktası için değerli dostlarımızı buraya davet ediyorum.

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya

ya allah askına o kadar sıtede soru soruyosunuz yok kuş satıyosunuz admın 60tl ısteyınce cok oluyor bence cok mantıklı bısey herkesın gırmesı gereklı selamlar

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

Siz üyelerimizin isteği üzerine başlatmış olduğumuz VİP (Özel) üyelik sistemine ilk olarak Sayın: Mehmet TOPRAK tekço geçiş yapmıştır. Kendisi şu anda Reklamsız gösterim ile forumda istediği bölümleri görmektedir. Kendisine özel web sitesi için sub domaini http://www.mehmettoprak.kuscular.org açılmıştır. Bunun yanında hali hazırda bulunan özel sohbet odalarınıda dilerse profilinden ayarlayarak girmesi mümkündür.
Kendisine desteği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.​

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

VİP (Özel) üyelik sistemine ikinci olarak Sayın: Serdar Mustafaoğlu SerdarBRS geçiş yapmıştır. Kendisi şu anda Reklamsız gösterim ile forumda istediği bölümleri görmektedir. Kendisine özel web sitesi için sub domaini http://www.kelebekci.kuscular.org açılmıştır. Bunun yanında hali hazırda bulunan özel sohbet odalarınıda dilerse profilinden ayarlayarak girmesi mümkündür.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

VİP (Özel) üyelik sistemine üçüncü olarak Sayın: Tahir Kemal Bozoglu geçiş yapmıştır. Kendisi şu anda Reklamsız gösterim ile forumda istediği bölümleri görmektedir. Kendisine özel web sitesi için sub domaini http://www.bozoglu.kuscular.org açılmıştır. Bunun yanında hali hazırda bulunan özel sohbet odalarınıda dilerse profilinden ayarlayarak girmesi mümkündür.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Bu sisteme geçip hem sınırsız özelliklerden faydalanan
HEMDE AMAN BEN KARIŞMAYAYIM DEMEYEN,TÜRKİYE DEKİ GÜVERCİN YETİŞTİRİCİLİĞİNİN GELİŞMESİNE,YETİŞTİRİCİLERİN BİLİNÇLENMESİNE EN BUYUK DESTEK OLAN SİTEMİZİN KAPANMAMASI ADINA ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKAN BİRŞEYLERİN GÜZELLEŞMESİ İÇİN HEM MADDİ HEM MANEVİ DESTEK OLAN SAYIN YETİŞTİRİCİLERİMİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Birlikten kuvvet doğar bu zamana kadar kendimiz çabaladık,emek sarf ettik,çok uğrastık site adminleri olarak hem maddi hem manevi.
Ama artık sitemiz dünyaca ünlü hatrı sayılır değerde bir güvercin sitesi olduK
Artık burada sizlerede görev düşüyor hoş zaman geçirdiğimiz gibi yararlı işlerde yapmaya devam edeceğiz.
Burası türkiye de güvercin adına kurulmuş,dernekler,siteler federasyonlar...vb hepsinden daha büyük bir topluluğuz yani ağırız artık.
Burda yapacağımız örnek davranışlar,güzel işler türkiyedeki güvercin severlere örnek olacak.
Bu bakımdan herkesi üstüne düşen görevi yapmaya davet ediyorum.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya

Bugune Kadar Kuscular.ORG ailesi Bireysel olarak hepimize amaca uygun bilgiler ve birikimler saglamamizda on ayak olmustur. Daha dune kadar sehrimizden disari cikamadigimiz guvercin dunyamizda, bizleri diger dostlarimizinda katkilariyla baska sehirlere TÜRKİYE'nin dört bir yanindaki güvercin irklarini ve güvercin yetistiriciligini tanitmistir.
Buradan daha iyi hizmet alabilmek icin, gerek sitenin uzerindeki, gercekten epeyce olan maddi yuku hafifletmek adina arkadaslarimin baslattigi bu calismaya BENDE VARIM demekten onur mutluluk ve huzur buluyorum.
Bir konu hakkinda aldiginiz kitaba dergiye yada cd'ye dahi para veriyorsunuzki, burada güvercinlerle ilgili tum bilgileri sinirsiz sekilde bulabileceginiz, bir KÜTÜPHANE formatindaki siteden aldiginiz bilgiler karsiliginda aylik olarak odeyeceginiz 5 TL gibi KOMİK bir ucretin karsisinda elestiri yapmaya calisiyorsunuz. Elestirmeyi Bir Kenara birakinda Bu Gaye için çalışan Bizlere arkadaslarimiza Bu Olusuma Destek vermek sitenin daha hizli daha guvenli sekilde EMin adimlarla yolunda yürümesine katkida bulunacaktir.
Hanginiz bu siteden faydalanmadi, hangimiz faydalanmadi? Ben Birakin bilgileri bu siteden edindigim, abi kardes iliskisi cercevesinde yasadigim dostluklara karsilik bu ucretin bile az oldugunu dusunenlerdenim.
Buradan Herkeze Güvercin Dunyasinin INTERNET ortamindada hizli,saglikli ve kültürlü şekilde ilerlemesine destek olmak adina sesleniyorum.

Kuscular.ORG'u Seviyorum, Güvercinleri Seviyorum, Dostlugu on Planda tutuyorum, Seviyeli Sicak Bilgiler Istiyorum Diyorsaniz,
Elinizi Tasin Altina Sokun..

Sevgiler Saygilar.