Neler Yeni

Ödemiş Yerlisi ( Ödemiş Kelebeği) ( Ödemiş Sayası)

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Ödemiş yerlisi almak isteyenler için iletişim 05438862629
msn: [email protected]

Arkadaşlar kuşlar benim değildir. Satılacak olanlarda benim değildir. Kuşlara bakar havada izler hoşunuza gidenleri alırsınız. 100 üzerinde mevcuttur.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

cem

Kayıtlı Kullanıcı
İkametgah
--İl Seçiniz--
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Yok
bu tür masallah cok diri ve oyununu en cok sevdiğim türlerden

a.l.e.m.c.i

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
niyazi alemci
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kuşların cok güzel güle güle besleee

bornovalı

Kayıtlı Kullanıcı
selam ben izmirden sayacıyım sende satılık 1 çift ödemiş varsa bende alıcısıyım uygun bişey söylersen almaya niyetliyim

vollkkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
SUAT ÖZ
Meslek
OTO
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
abi eş fiyatlarını öğrenebilirmiyim

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Hüseyin bey paylaştığınız için teşekkürler....

haltbar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Osman Uğur KORKMAZ
Meslek
Ticaret
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Kardes bunlar odemis falan degil bu guvercinler Sirazi Afganistan guvercinleri... kafaniza gore isim takmissiniz...odemis yerlisi diye bir kus yok bu dunyada... nerdenmi biliyorum suanda Afganistanda yasiyorum ve bu guvercinlerden elimde 50 kusurtane var... Afganistandaki en iyi cins bu guvercin.... Sirazi ogrenin...

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
bana bir çift ödemiş kelebeği lazım nerden bulabilirim yada elinize cıkarmayı düşündüğünüz var mı ?

caner_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
caner bahar
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
maşallah 10 numara kuşlarınız.bol yavrulu günler dilerim...

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
s.ahüseyin bey ödemiş yerlileri müthiş görünüyor.bu görüntüleri bizlerle paylaşanın eline sağlık.çocukluk yıllarımda izmir kuş pazarına ödemiş ve tireden çuvallarla bu kuşlardan getirirlerdi.o zamanlar biz bunlara TİRE KELEBEĞİ diyorduk.getirilenlerin hemen hemen hepsi ırkının özelliğini tam olarak taşıyordu.tire kelebeği almak için biriktirdiğimiz bir kaç kuruşla pazar gününün gelmesini sabırsızlıkla beklerdik.fakat şimdi bu ırk kuşları kuş pazarlarında göremiyorum.pazara gelenlerde zaten ırkının özelliklerini taşımıyor.bu ırkın geleceği ne durumda besleyen arkadaşlarla tanışmak isterim.
saygılarımla.
ÖMÜR DENİZ.

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
merhaba bende ödemiş yerlisi almak isterim istanbuldayım msn adresim [email protected] eklerseniz acil bi şekilde almak isterim selamlar

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
s.a arkadaşlar bir çok arkadaş ödemiş kelebeği beslemek istiyorum veya hastasıyım gibi ifadelerde bulunmuş.verilen cep noyu aradığınız taktirde ne besleme iştahınız nede hastalığınızın kalmayacağından eminim.besleyen arkadaşım kuşlarının hayrını görsün.fazlada yüksekten ucmayalım lütfen.(fiyat verirken)saygılar
ÖMÜR DENİZ.

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
h[email protected]
cüneyt arkın' Alıntı:
s.a arkadaşlar bir çok arkadaş ödemiş kelebeği beslemek istiyorum veya hastasıyım gibi ifadelerde bulunmuş.verilen cep noyu aradığınız taktirde ne besleme iştahınız nede hastalığınızın kalmayacağından eminim.besleyen arkadaşım kuşlarının hayrını görsün.fazlada yüksekten ucmayalım lütfen.(fiyat verirken)saygılar
ÖMÜR DENİZ.

Fazla yüksekten uçan yok ben güvercin alış verişi yapmıyorum. Aradınız bende bana söylenen fiyatları söyledim. Çifti en aşağı 80'den başlıyor. Bende olsa zaten vermem kusura bakmayın..

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
basoglanh' Alıntı:
cüneyt arkın' Alıntı:
ÖMÜR DENİZ.

Fazla yüksekten uçan yok ben güvercin alış verişi yapmıyorum. Aradınız bende bana söylenen fiyatları söyledim. Çifti en aşağı 80'den başlıyor. Bende olsa zaten vermem kusura bakmayın..
S.A hüseyin bey elçiye zeval olmaz, sözüm mal sahibine.kimseden zorla kuş almak düşüncesinde değiliz.fakat izmirde fiyatlar o kadar uçuk değil.o yüzden yadırgadım.saygılar ÖMÜR DENİZ.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
cüneyt arkın' Alıntı:
basoglanh' Alıntı:
cüneyt arkın' Alıntı:
ÖMÜR DENİZ.

S.A hüseyin bey elçiye zeval olmaz, sözüm mal sahibine.kimseden zorla kuş almak düşüncesinde değiliz.fakat izmirde fiyatlar o kadar uçuk değil.o yüzden yadırgadım.saygılar ÖMÜR DENİZ.

Muğla'da fiyatlar malesef bu civarlarda. Sadece ödemişlerde değil genelleme yapmak gerekirse tüm ırklar pahalı Muğla'da.

musa celik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
musa celik
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Saya
selam arkadaslar bu sene ilk defa odemis yavrularimi ucurdum ve videoya cekip sizlerle paylasmak istedim ama henuz yavru olduklari icin pek fazla huner sergilemediler ve sayin arkadasimin dedihi gibi cok yuksek ucuyorlar ve bazilari henuz kanat hakimini aramakta bazilari ise hakim olup yere paralel bas almaya basladilar gorunen oki seneye avrupada favori kuslar arasina girecekler saygilar musa celik http://fr.youtube.com/watch?v=1QvUYwS69F8

ars

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasanarslan
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
bu kuslardan aydında gormustum ve ızlemıstım oyunlarını guzel oyuncular dır.herkeze tafsıye ederım

ERDEKLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
E..Aras
Meslek
Kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bu kuşlardam anlamam ama soy bozmadan 50 yıl beslendigi için miras bırakanıda mirası alanıda tebrik ederim