Neler Yeni

Neo Terramycin Antibiyotik + Vitamin Toz

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Devamli ayni ilaclari kullanmak kuslarda bagisiklik yapabilir fayda saglamaz ,isalinde bir cok sebebi var ,bildigim diger isal ilaclari coksidin. Casomolin, suphamezatin ,bu ilaclar isalin veya bagirsagin farkli hastaliklari icin kullanilir.netten arastirip hangi bagirsak hastaligina iyi geldigini ogrenebilirsiniz.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
ishal i kesmeniz aciliyetli ise * NEOMİSİN SÜLFAT ETKENLİ * İLACIN ÖNCELİKLE 2 GÜN VERİLMESİNİ ÖNERİRİM.
NEOPRİM FORTE GİBİ , NEO-TERRAMYCNE GİBİ.....

bysmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Muhasebe
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Baska
yda saglamaz ,isalinde bir cok sebebi var ,bildigim diger isal ilaclari coksidin. Casomolin, suphamezatin ,bu ilaclar isalin veya bagirsagilari icin kullanilir.netten arastirip hangi bagirsak hastaligina iyi geldigini ogrenebilirsiniz.[/quote]

Haklısınız.Cesamolin kullandım ama bi faydasını görmedim suphamezatinide abim kanaryaya kullanıyo ona sorarım. Kullandığım çeşme suyundan olabilir diye düşünüyorum ist dayım sularımız klorlu ve pis. Artık kaynatılmış ve dinlenmiş su kullanıcam.Tşkkürler.

bysmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Muhasebe
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Baska
gökay' Alıntı:
Devamli ayni ilaclari kullanmak kuslarda bagisiklik yapabilir fayda saglamaz ,isalinde bir cok sebebi var ,bildigim diger isal ilaclari coksidin. Casomolin, suphamezatin ,bu ilaclar isalin veya bagirsagin farkli hastaliklari icin kullanilir.netten arastirip hangi bagirsak hastaligina iyi geldigini ogrenebilirsiniz.
Haklısınız.Cesamolin kullandım ama bi faydasını görmedim suphamezatinide abim kanaryaya kullanıyo ona sorarım. Kullandığım çeşme suyundan olabilir diye düşünüyorum ist dayım sularımız klorlu ve pis. Artık kaynatılmış ve dinlenmiş su kullanıcam.Tşkkürler

bysmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Muhasebe
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Baska
[email protected]' Alıntı:
ishal i kesmeniz aciliyetli ise * NEOMİSİN SÜLFAT ETKENLİ * İLACIN ÖNCELİKLE 2 GÜN VERİLMESİNİ ÖNERİRİM.
NEOPRİM FORTE GİBİ , NEO-TERRAMYCNE GİBİ.....
Ben bir gün kullandım sonraki gün multivitamin verdim. Neden 2 gün?
Tşkkürler.

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
İçme suyu da önemli ,isal için neden cok ,çoklu karışık veya bozuk ilaçlı yemlerde sebeb olabilir, buğday agırlıklı prinç mercimek karışımlı yemlerde fayda sağlıyabilir.

bysmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Muhasebe
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Baska
gökay' Alıntı:
İçme suyu da önemli ,isal için neden cok ,çoklu karışık veya bozuk ilaçlı yemlerde sebeb olabilir, buğday agırlıklı prinç mercimek karışımlı yemlerde fayda sağlıyabilir.
Haklısınız. Bende yıllardır farkında olmadan yaptığım yanlışları sorgulayarak,arastırarak,sizler gibi değerli kişilere sorarak öğrenebiliyorum bence marifet kuşlar hastalandığında ilaç aramak değil hastalıklara fırsat vermemek ve çok gerekli olmadıkça ilaç kullanmamak. Yardımlarınız için tşk ederim.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KONU BAŞLIĞI :kissingheart: NEO-TERRAMYCN ( Neomisinsülfat ) antibiyotik ve VİTAMİN ..
bu konu üzerinde PAYLAŞIMLARI SÜRDÜRELİM ..lütfen
..................................................................
NEO -TERRAMYCN TOZ ÖZELİKLE NEOMİSİNSÜLFAT VE TETRASİKLİN İÇERİR .İSHALİ KESEREK ..GRİPAL ENFEKSİYONLARDA ETKİLİ OLDUĞU GİBİ ..GENEL AMAÇLI DA BİR ANTİBİYOTİKTİR.
** FAKAT MİNİMUM 10 GÜN KULLANILMASI GEREKLİDİR. ** doğrusu budur.!

bysmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Muhasebe
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Baska
[email protected]' Alıntı:
KONU BAŞLIĞI :kissingheart: NEO-TERRAMYCN ( Neomisinsülfat ) antibiyotik ve VİTAMİN ..
bu konu üzerinde PAYLAŞIMLARI SÜRDÜRELİM ..lütfen
..................................................................
NEO -TERRAMYCN TOZ ÖZELİKLE NEOMİSİNSÜLFAT VE TETRASİKLİN İÇERİR .İSHALİ KESEREK ..GRİPAL ENFEKSİYONLARDA ETKİLİ OLDUĞU GİBİ ..GENEL AMAÇLI DA BİR ANTİBİYOTİKTİR.
** FAKAT MİNİMUM 10 GÜN KULLANILMASI GEREKLİDİR. ** doğrusu budur.!
Tsk soylediklerinizi dikkate alıcam yanlız prospektus unde ( şiddete bagli olarak kanatlilarda 3-5 gun ) ibaresi var 10 gun kullanmak sikinti olmazmi?

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşlerim alışkanlık deyin bağışıklık deyin ne derseniz deyin ben şahsım adına yazıyorum ve kullanmaya devam edeceğim ( NEO TERAMİSİN + GEOSOL + VİTAFORM ) bu karışımı tam 10 senedir kullanıyorum üçünü bir kavonozun içine boşaltıyorum her 3 litrelik suluğuma tepeleme değil ama silme çay kaşığı koyuyorum kuşlarımda hiç bir farklılaşma gözlemleyemedim ve zararını göremedim saygılarımla.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KAVANOZ IŞIK GÖRMESİN ..AHMET ABİM . ELLERİNDEN ÖPÜYORUM ..

Moderatörün son düzenlenenleri:

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşim TÜRKER uyarın için teşekkür ederim benim kümes Sing-Sing hapsanesinden beter ancak satılacak ve hediye olacak kuşlar gökyüzünü görebiliyor yani bir anlamda özgürlüğüne kavuşa biliyor selamlarımla.