Neler Yeni

MALKARADAN İTFAİYECİ KEMAL İZER

hakay

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğinize sağlık,bol yavrulu ve hastalıksız bir sezon dilerim...

MURAT ÇATALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MURAT ÇATALTAŞ
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Yok
KEMAL BEY TEK KELİMEYLE MAAŞALLAH DİYİM KUŞLARINIZA. BİLİNÇLİ VE ÖZVERİLİ BİR YETİŞTİRİCİ OLDUĞUNUZ BELLİ. ZATEN YILLARIN TECRÜBESİSİNİZ DE... OLMASI GEREKEN SONUÇ ORTAYA ÇIKMIŞ ZATEN... GERÇEKTEN KUŞLARINIZ HARİKA. ALLAH NAZARDAN SAKLASIN. ŞAPKA ÇIKARMAK LAZIM SİZE GERÇEKTEN... BEN ŞU ANDA MÜSAİT YERİM OLMADIĞI İÇİN BESLEYEMİYORUM MAALESEF. KUŞÇU ARKADAŞLARIMI VE BU SİTEYİ ZİYARET EDEREK HASRET GİDERMEYE ÇALIŞIYORUM MECBUREN. NAAPALIM; SAĞLIK OLSUN... TANIŞTIĞIMIZA ÇOK MEMNUN OLDUM. BOL BOL, SAĞLIKLI YAVRULAR DİLİYORUM...

erdal usda

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdal salalı
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
KEMAL USTAM kuşlarınız çok güzel allah nazardan saklasın.iyi günlerde uçurun.iyi bir dönek nasıl olur oyun sitili nasıldır nasıl uçurulur.kuyruk sayısı ayak bileklerinde tozluk göz rengi nasıl olmalı. bilgi verirseniz sevinirim.tecrübenizden faydalanmak isterim.ISPARTADAN SAYGILAR...

smile

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail akyol
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
YAHOO
[email protected]
merhaba kemal abi öncelikle bol yavrulu bir sezon geçirmen dileğiyle fotolar 2009 yılına ait ama en son resindeki sağ baştaki kesme yavru sol gözünün üstünde nokta olan yavru hakkınd BİLGİ VERİRMİSİNİZ

emintiver

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emin tiver
Meslek
konfeksiyon
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Slmlar Kemal abi kuşların 1 numara dönekler tüyleri ömür versin bol yavrulu sezonlar dilerim DENİZLİ-TAVAS'TAN EMİN

keşanlı volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
volkan berber
Meslek
tornacı
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
taklacı
s.a abı kuslarınız cok guzel gorunuyor. masallah bende ıstanbulda bu ırka yenı gonul vermıs bırısıyım ayrıca kesanlıyım hemseri sayılırız :)

keşanlı volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
volkan berber
Meslek
tornacı
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
taklacı
s.a abı kuslarınız cok guzel gorunuyor. masallah bende ıstanbulda bu ırka yenı gonul vermıs bırısıyım ayrıca kesanlıyım hemseri sayılırız :)