Neler Yeni

KUSCULAR ORG UYELERINE SAYGILARIMLA

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR DAHA ÖNCEDE 5 YILA YAKIN ARANIZDAYDIM AYRILMAK ZORUNDA KALDIM DETAYA GIRMEK GEREKMEZ ÇOGUNUZ BILIYORSUNUZ LAKIN SUAN YONETIM DEGISIKLIGINE GIDILMIS YENI SITE SAHIPLERININ DE YAKLASIM VE AÇIK SOZLULUGU DAHA DA ÖNEMLISI DURUST OLUSLARI SEBEBI ILE BANA SUNULAN TEKLIFI KABUL ETTIM ESASEN PEK İSTEKLI DEGILDIM AMA BURADA YILLARCA SIZLERLE OLUSUM KARSILIKLI PAYLASIMLARDA BULUNMUS OLMAMIZ ÇOK ÇOK KIYMETLI ARKADASLIKLAR DOSTLUK LAR EDINMEMIZ BENI TEKRAR ARANIZA KATILMAK ZORUNDA BIRAKDI SIZLER OLSUN SITEMIZ OLSUN HEPIMIZ BURADAN PEK ÇOK SEYLER KAZANDI BUNDAN BOYLEDE YIKILMAYA YUZ TUTMUS DEVRILME ASAMASINDAKI SITEMIZI SIZLERINDE KATKILARIYLA ONCEKINDEN DAHA YUKSEK SEVIYELERE ÇIKARABILMEK ORTAK HEDEFIMIZ OLSUN ARKADAS DOST KARDESLIK VE SEVGI SAYGI İÇERISINDE BUNU BASARABILECEGIMIZE GUNULDEN İNANIYOR SIMDIDEN KATKILARINIZ VE EMEKLERINIZ İÇİN SITEMIZ VE KENDIM OLARAK TESEKKUR EDIYORUM

SAYGILAR

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Biz bu siteyi satın alırken maddi kazanç derdinde değildik şu anda böyle bir amaç gütmüyoruz. Önceliğimiz dostluk ortamının kurulması ve mevcut dostluk ortamının korunabilmesi. Maddi şeyler zamanla yerine konulabilir ancak dostluk bağlarını kurmak hiç kolay olmuyor. Muharrem abi iyiniyet dileklerin için tekrardan teşekkür ediyorum. Teklifimizi kabul edip yönetimde tekrar yer alman konusundada tekrardan teşekkürler.

twetyynet

Yönetici
Yardımcı Admin
Ad Soyad
Hasan Vedat
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Yine yeni yeniden hoş geldiniz Muharrem Abi.

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
A.s. hoş geldiniz.Hakkımızda hayırlısı olsun.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
İL TEMSILCILIGI İÇİNUYELERIMIZE DUYURU

*

Khalid

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Kadir Halit
Meslek
Mühendis
İkametgah
Samsun
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
İnşallah en kısa zamanda yeni yönetimimizle birlikte sitemizi eski güzel günlerine döndürürüz.
Kuşçulara ve kuscular.org ailesine hayırlı olsun.
Selamlar
Khalid