Neler Yeni

Kuscular.org Hakkında İstek,Öneri,Düşünce

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Sevgili Yetiştiricilerimiz Buradan Bizlere Sitemiz Hakkındaki İstek,Öneri Ve Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz..

Unutmayınki Sizlerin Düşünceleri Bizim İçin Önemlidir.

osman

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali OSMAN
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
merhaba ben ıspartalıyım dolapcı besliyorum sitenize üyeyim ama birtürlü fotoğraf ekleyemedim bana yardımcı olursanız sevinirim kuşlarımın kalitesini herkezin görmesini istiyorum. teşekkürederim

osman

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali OSMAN
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
merhaba benı ıspartadan a.osman sitenize üyeyim ama resim ekleyemedim yardımcı olursanız sevinirim dolapcı besliyorum kuşlarımın kalitesini bütün arkadaşların ziyaret etmesini isterim saygılar.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
osman' Alıntı:
merhaba benı ıspartadan a.osman sitenize üyeyim ama resim ekleyemedim yardımcı olursanız sevinirim dolapcı besliyorum kuşlarımın kalitesini bütün arkadaşların ziyaret etmesini isterim saygılar.

Merhaba Öncelikle HoşGeldiniz.

Avatar Yüklemede Herhangi Bir Sorun Yok.

Sadece İzin Verdiğimiz Boyutlar İçerisinde Avatar Yükleyebilirsiniz.

İzin Verdiğimiz Boyutlar 130x130 Pikseldir. Kb Veya Mb Olarak HerHangi Bir Sınırlamamız Yoktur. Yolladığınız Özel Mesajdaki Link Çalışmamaktadır.

Saygılarımızla.
Gerçek Kuşçuların Ve Güvercin Sevenlerin Sitesi

emre özkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre ÖZKURT
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yha bu sitede alim-satim bölümü kalktimi?

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Hayır kalkmadı halen daha var sadece mesajları sıfırlandı. Alım satım bölümleri duruyor.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Alım satım bölümleri duruyor sadece içindeki zamanı geçmiş ilanların tamamı kaldırıldı. Zaten çoğuda satılmıştı.

cankiriguvercini

Kayıtlı Kullanıcı
Kuscular.org Hakkında İstek,Öneri,Düşünce YAZABİLİRİSİNİZ KENDİ SİTENİZİN REKLAMINI DEĞİL MSJ TARAFIMDAN SİLİNMİŞTİR...

[isikli]YÖNETİM[/isikli]

nadyas

Kayıtlı Kullanıcı
İkametgah
--İl Seçiniz--
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Yok
Slm ben avatarımı degistirmek istiyorum baya kurcaladım olmuyormu ben mı yapamadım acaba

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
nadyas' Alıntı:
Slm ben avatarımı degistirmek istiyorum baya kurcaladım olmuyormu ben mı yapamadım acaba
Avatar değiştirme işleminizi; kullanıcı paneline girerek oradanda hesap bilgileri bölümünden seçerek değiştirebilirsiniz.Sitemizdeki avatarların dışında herhangi bir avatar yüklemek istiyorsanız;
Maksimum değerler; genişlik 160 px, yükseklik 160 px, dosya boyutu 977kB. şeklinde olmalıdır.

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
nadyas' Alıntı:

Selamlar.
İmzanız için özür dileriz öncelikle ama çok fazla büyük bir imza kullanmaktasınız. Tarafımızca Kaldırılmıştır. Avatar sorunu için özür dilerim Yeni servara taşınmıştık bu taşınma sırasında sanırım bazı klasörlerin izinleri karışmış. Avatar yüklemek için http://www.kuscular.org/ucp.php?i=profile&mode=avatar Linkinden yararlanabilirsiz. İsterseniz kendi bilgisayarınızdan isterseniz site galerisinde bulunan avatarları kullanabilirsiniz.
Saygılarımızla.
Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Güvercin Sitesi

bambam

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat ateş
Meslek
harita mühendisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
4 4 lük bir site güvercin ansiklopedisi gibi görüyorum basarılar :)

kaancannn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kaan deniz
Meslek
restourant
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ADMİN' Alıntı:
Sevgili Yetiştiricilerimiz Buradan Bizlere Sitemiz Hakkındaki İstek,Öneri Ve Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz..

öncelikle böyle bir site kurmaniz vede güvercin severlere böyle imkanlar tanidiniz icin bütük arkadaslarim adina tesekkur ederim...

benim ve sitede üye olan bazi arkadaslar ile ortak istegimiz KUS ALIM SATIM bölümüne biraz daha agirlik vermeniz..diger bölümlere nazaran biraz köşede ve ilgisiz kalmış diye düşünüyorum ki kendi adımada yanılmıyorum çünkü gezdiğim diğer sitelerde KUS ALIM SATIM bölümüne gerçekten baya ilgi gösteriliyo vede en cok ziyaret edilen bölümlerden biri olarak gösteriliyo...bu siteyi seviyorum ama KUS ALIM SATIM bölümü için mecbur başka sitelere girmek zorunda kalıyorum...bu bölüm üzerine biraz düşerseniz gerçekten mutlu olurum....SİTENİZ TAKDİR EDİLMESİ GEREKEN VE ÖRNEK GÖSTERİLMESİ GEREKEN SİTELER BAŞINDA GELMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM bu neden ile sizleri kutluyorum gerçekten,başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar...kolay gelsiz sizlere.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
kaancannn' Alıntı:
ADMİN' Alıntı:

öncelikle böyle bir site kurmaniz vede güvercin severlere böyle imkanlar tanidiniz icin bütük arkadaslarim adina tesekkur ederim...

benim ve sitede üye olan bazi arkadaslar ile ortak istegimiz KUS ALIM SATIM bölümüne biraz daha agirlik vermeniz..diger bölümlere nazaran biraz köşede ve ilgisiz kalmış diye düşünüyorum ki kendi adımada yanılmıyorum çünkü gezdiğim diğer sitelerde KUS ALIM SATIM bölümüne gerçekten baya ilgi gösteriliyo vede en cok ziyaret edilen bölümlerden biri olarak gösteriliyo...bu siteyi seviyorum ama KUS ALIM SATIM bölümü için mecbur başka sitelere girmek zorunda kalıyorum...bu bölüm üzerine biraz düşerseniz gerçekten mutlu olurum....SİTENİZ TAKDİR EDİLMESİ GEREKEN VE ÖRNEK GÖSTERİLMESİ GEREKEN SİTELER BAŞINDA GELMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM bu neden ile sizleri kutluyorum gerçekten,başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar...kolay gelsiz sizlere.

Sevgili Kaancan bey, Merhaba goruslerinizi Belirttiginiz icin Sizlere Tesekkur Ederiz,

Soylediginiz uzere Sitemizde Kus Alim-Satim bolumune Pek Fazla Ragbet Gosterilmemekte, biz yoneticilerde Dahil olmaz uzere genelde cok kati kurallar uygulanmaktadir, Fakat yapmaya calistigimiz sey, dostluklarin, arkadasliklarin, ve pesinde kostugumuz bu guzel Hobinin, Güvercin Sevgisinin icinden Maddiyati cikarma, bu isten Rant saglamaya calisan Kotu Ruhlu insanlari Sitemizden arindirmak icindir. Gercek Anlamda Kuscular.Org Güvercin Platformu Turkiyenin En Cok Ziyaret Edilen ve Kalabalik Hobist grubuna Seslenmek, gerektigi Yerlerde Onlara Ön Ayak Olma Çabasındadır. Bugunlere Gelmekte, Bu Kadar Cok Sevilmemizdeki baş Sebeblerden biriside Dostlarimizla aramiza Maddiiyat Koymadigimiz icindir. Biz Nasil sizlerle Beraber Sicakligi, Hoslugu ve Güvercin Sevgisini Yasiyorsak, Sizlerede Bu Duygulari Yasatmak Adina, Alim-Satim Bolumunde Cok SIKI Kurallar Uygulanmaktadir..
Anlayisiniz icin Tesekkur Ederim.

kaancannn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kaan deniz
Meslek
restourant
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sevgili Kaancan bey, Merhaba goruslerinizi Belirttiginiz icin Sizlere Tesekkur Ederiz,

Soylediginiz uzere Sitemizde Kus Alim-Satim bolumune Pek Fazla Ragbet Gosterilmemekte, biz yoneticilerde Dahil olmaz uzere genelde cok kati kurallar uygulanmaktadir, Fakat yapmaya calistigimiz sey, dostluklarin, arkadasliklarin, ve pesinde kostugumuz bu guzel Hobinin, Güvercin Sevgisinin icinden Maddiyati cikarma, bu isten Rant saglamaya calisan Kotu Ruhlu insanlari Sitemizden arindirmak icindir. Gercek Anlamda Kuscular.Org Güvercin Platformu Turkiyenin En Cok Ziyaret Edilen ve Kalabalik Hobist grubuna Seslenmek, gerektigi Yerlerde Onlara Ön Ayak Olma Çabasındadır. Bugunlere Gelmekte, Bu Kadar Cok Sevilmemizdeki baş Sebeblerden biriside Dostlarimizla aramiza Maddiiyat Koymadigimiz icindir. Biz Nasil sizlerle Beraber Sicakligi, Hoslugu ve Güvercin Sevgisini Yasiyorsak, Sizlerede Bu Duygulari Yasatmak Adina, Alim-Satim Bolumunde Cok SIKI Kurallar Uygulanmaktadir..
Anlayisiniz icin Tesekkur Ederim.[/quote]

evet arkadasim sizlere hak vermek gerek,alim satim konusundada gercekten bazi insanlarin sömürüldüğünü düşünüyorum....ama yinede gözden geçirilmesini titizlikle takip altina alinarak insanlarin smürülmemesi baş nedenlerden biri olarak ALIM SATIM olayini gözden geçirmeinizi rica ederim..tekrar tektar tesekkurler

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Bızler tesekkur Ederiz, Goruslerinizi Degerlendirecegiz.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kaancannn' Alıntı:
ADMİN' Alıntı:

Kaan Bey Öncelikle profil bilgilerinizi güncelleyip düzeltmeniz gerekmektedir.soyisim.

Güzel görüşleriniz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz.
Yalnız bu alım-satım bölümünde neden memnun değilsiniz bence diğer siteler içinde en düzgün seviyeli,tarafsız alım-satım sitesi bunu kendi sitemiz diye söyleyemiyorum.
Hısımlarınız gelip kuşunuzu kötüleyemez çünkü yorumlara izin vermiyoruz kuşunuzun hakkını yemesinler diye bu çoğu yerde yok,kuşların detaylı resim ve açıklayıcı bilgiler istiyoruuz buda hiçbir yerde yok.
Bunlar bence alıcılar için mükemmel şartlar.
Satıcılar bazen hoşlanmıyor ama böyle olamalı diye düşünüyorum.
Alım-satım işleri için başka sitelere gitmenize bence gerek yok çünkü en çok üye yani alacak satacak kişilerin çoğu burada.yani sizin seslenişinizi görecek,duyacak kişi çok fazla.

Ne gibi sıkıntınız var bölüm hakkında açık yazarsanız ilgileneceğiz.

kaancannn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kaan deniz
Meslek
restourant
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ömer öncelikle bende başta olmak üzere biçok arkadaşım sitenizden bayağı memnunuz evet dediğiniz gibi kuş alım satım bölümnüzdeki titizliğide takdir ediyorum ancak şuda bir gerçek diye düşünüyorum biraz kenarda kalmış gibi sanki yanılıyrmuyum..demek istediğim site giriş yani ana sayfasında biraz daha üst sıralarda yer alması rehabeti arttırır ve kuş satmak isteyen arkadaşlar sizlerin belirlediği şartlar içerisinde kuşlarını resimleri ile birlikte anlatimlari birlikte satılığa çıkararak bu bölümü dahada canlandırır diye düşündüm..bu bir şikayet değil sadece nacizane bir öneri........buarada tesekkur ederim en kısa sürede profilimi güncellicem......tesekkurler

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Kaan bey hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz.
Yani tek sıkıntınız siz ve birçok arkadaşınızın bu alım-satım bölümünün forumun alt tarafında kalması mı?
Buna birşey yapamayız o zaman başka bölüm en altta kalıcak,biri mutlaka orda olacak.
Onun altta olmasının yada üstte olmasının birşey değiştireceğini sanmıyorum.
Aktif olmamasınada birşey demiyeceğim ona yapabileceğimiz birşey yok talebe bağlı.
En altta olmasından başka sıkıntınız varmı bu bölüm hakkında?
Yinede en altta olma konusunu değerlendireceğiz.
Bizim için önemli olan yorumlarınızı bizden esirgemediğiniz için teşekkür ederiz.

kaancannn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kaan deniz
Meslek
restourant
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Ömer ÖZKURT' Alıntı:
Kaan bey hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz.
Yani tek sıkıntınız siz ve birçok arkadaşınızın bu alım-satım bölümünün forumun alt tarafında kalması mı?
Buna birşey yapamayız o zaman başka bölüm en altta kalıcak,biri mutlaka orda olacak.
Onun altta olmasının yada üstte olmasının birşey değiştireceğini sanmıyorum.
Aktif olmamasınada birşey demiyeceğim ona yapabileceğimiz birşey yok talebe bağlı.
En altta olmasından başka sıkıntınız varmı bu bölüm hakkında?
Yinede en altta olma konusunu değerlendireceğiz.
Bizim için önemli olan yorumlarınızı bizden esirgemediğiniz için teşekkür ederiz.
rica ederim benim yada bi başkası önemli değil önemli olan eleştirilerle bu siteyi gerçekten iği iken daha iği yapmaktır size yardımcı olabilir isek ne mutlu bizlere...sıkıntı olarak demeyelimde belki bi başlık açabilirsiniz misal bi admin olarak TAKLACI bölümüne bi duyuru şeklinde bi teşfik yazısı olabilir...kuş alım konusunda okadar abilerimiz ve bilgi sahibi insanlar içerisinde değerli kuşlara sahip olmak her insana nasip olmaz,satıcı nekadar kusunu öğerse öğsün ne kadar anlatırsa anlatsın burda değerli ustaların arasında bir üyenin kötü kuş alma konusu sanırım binde bir ihtimal olur,yorumlar konusunda ustaların yorumları kuş alıcak insanı bundan sonraki kuş alımlarında hata yapmamasına gerçekten yardımcı olur diye düşünüyorum...tesekkur ederim beni dinlediğiniz için.siz site yöneticilerine ve diğer çalışan arkadaşlara başarılar dilerim