Neler Yeni

ERDİNÇ KALYONCU "BANGOCU"

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Erdinc bey, yeni yavrunuz sağlıklı büyür inşanlah, simanız yabancı gelmedi edirnekapı pazarına cıkıyormusunuz ?

erdinç kalyoncu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdinç kalyoncu
Meslek
özel sektör
Yetiştirdiğim Irk
Bango
gökay bey resimdeki ben değilim ama pazara sürekli çıkıyorum genelde yanımda oluyor bu arkadasım kendisi dönekçı ama bangoya döndü belki duymuşsunuzdur limoncu arap mehmet kendisi bu resmide ona espri olsun diye koydum, birde yeni yavru çok vardı ama çoğunu öldürdük kısmet daha güzelleri vardı gerçi var yinede ama çok küçük İNŞALLAH BÜYÜRLER. ilgin içinde teşekkür ederim .sizlerede bol sağlıklı yavrular dileğiyle saygılar

ER-EN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erkan ENGİN
Meslek
Özel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
medya tanısın arap mehmet ismini abi adam profesör :) yılların dönekçisini nasıl bangocu yaptın helal sana be abi :) bi akşam görüşelim yeni yavrular var

erdinç kalyoncu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdinç kalyoncu
Meslek
özel sektör
Yetiştirdiğim Irk
Bango
ok görüşürüz tabiii teşkler

tuncay3577

Kayıtlı Kullanıcı
MAŞALLAH ERDİNÇ ABİCİM YAVRULARI BÜYÜTMÜŞSÜN İŞALLAH DAHA GÜZELLERİÇIKARIRSIN SİZİN ORAYA DAHA YAZ GELMEDİMİ MEHMET ABİ HALA SON BIRAKTIĞIM GİBİ PALTOYLA GEZİYORRRRRRR HASTA FİLAN MI YOKSA :))))))))))))) TANIYAN HERKESE ÇOK SELAM SÖYLE İYİ AKLAMLARRR ABİCİMMMMMMMM

erdinç kalyoncu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdinç kalyoncu
Meslek
özel sektör
Yetiştirdiğim Irk
Bango
mrb tuncay nasılsın arap mehmet gecen aksam ayak parmak larına cay dökmüş yanmış onun için biraz rahatsız ha ha ah ah . neyse tuncay 29 05 2010 cumartesi günü dernekte bango teşhiri vardı burda olmanı isterdim başkana senden bahsettim biraz konuştuk artık her cumartesi teşhir olacakmış artık orda olacagız geleceğin zaman c tesiye denk getir slm lar K.İ BAK.

tuncay3577

Kayıtlı Kullanıcı
sağ ol abicim iyiyim mehmet abiye geçmiş olsun dileklerimi ilet ,,, teşhir olayına çok sevindim başkana selemlarımı ilet işallah gelirimmmmmmmm sende k.i.bak soranlara selam söyle izmir den bir isteğin varmıııııııııı

ER-EN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Erkan ENGİN
Meslek
Özel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Erdinç abi nbr nasıl ulaşıcam sana ya arıyorum telefonunmu değişti özelden de yazdım cevap yok bari bunu gör :) bekliyorum hala haberin olsun ben ulaşamıyorum sen arasın 0545 233 16 38

erdinç kalyoncu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdinç kalyoncu
Meslek
özel sektör
Yetiştirdiğim Irk
Bango
ağam bir gün gelde sana mardin uçarayım ALTAN KESKİN

ndmcfc

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nedim cifci
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Bango
abi bu hafta pazarda kara kuyruk erkek bi bangonu gördüm çok güzeldi eğer elinde başka satmayı düşündüğün kuş varsa ilgilenirim.

BÜLENT KESKİN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
BÜLENT KESKİN
Meslek
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
VAY KÖKENLİ...