Neler Yeni

Bunlarda benim Malatyalar.

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Abicim kümes ile tel bölüm arası 2bilemedin 3 metre ama ya tel bölmenin üzerine yada yanına iniyorlar cok fazla sıkıştırırsam catıya iniyor ama beklemiyorlar yavrular da arada ilk birkaç uçuştan sonra catıyı unutuyorlar. Abi ben kumesi 2-3 ay oldu yaptıralı baska yerdeydi kuslarğ ev catı filan 2 hafta oldu çatı yapılalı. 10 dönümlük meyve bahcesi abi benim oldugum yer köyün girişinde ev yeni yapıldı kuslar ev filan yokken geldi demir kumes ile birlikte o yuzden çatıya fazla ayak basmıyorlar.

uzmanefe

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ayhan SERİN
Meslek
Memur
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kardeşler bana müsade.İyi akşamlar.Görüşmeküzere.

Ekli dosyalar

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
İyi geceler abi memnun oldum tanıştığımıza. Benim telefonunda sarj ı bitmek üzere bende cıkıyorum .görüşmek üzere

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kümes görüntüsü ve etrafı

Ekli dosyalar

uzmanefe

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ayhan SERİN
Meslek
Memur
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Özgür yerin çok güzel.Rahat rahat uçurursun .Sabret.Devamlı uçur ama.Bırakma uçurmayı. Bu arada bayramında mübarek olsun. Senin ve tüm Müslüman aleminin.

alger

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hakan YEŞİLLİ
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Nazarım değmesin, Ah Özgür o mekan bende olacak diyorum başka da bir şey demiyorum :D

ozgur06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özgürr
Meslek
kahveci
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
uzmanefe' Alıntı:
Özgür yerin çok güzel.Rahat rahat uçurursun .Sabret.Devamlı uçur ama.Bırakma uçurmayı. Bu arada bayramında mübarek olsun. Senin ve tüm Müslüman aleminin.
teşekkür ederim abi sağolasın butun arkadaşlarında mubarek olsun . Mavi ufak ufak kısarak kumese doğru gelmeye basladı ama takla vs yok hala ama kapalı tutmaya basladıktan sonra sanki daha istekli uçuyorlar gibi.
alger' Alıntı:
Nazarım değmesin, Ah Özgür o mekan bende olacak diyorum başka da bir şey demiyorum :D
Hakan valla işallah seni misafir etmeyi isterim ama bir denk gelemedik senin toplantı benim sınav sonra nöbet derken yağmura camura kaldık. Sağlık olsun ne zaman kısmet olursa başımla beraber. Bu arada 2 gundur veteriner de gecirdim gunu benim kangal gençlik hastalığına yakalanmış yemek yemiyor kusuyor iki gündur sadece su içiyor isall de var zayıfladı . İynesi var 1 hafta yapılacak dun vet yaptı bugun ben yaptım. Bugun arada yerinden kalkıyor daha iyi gibi ama hala yemiyor sadece su içiyor.