Bunlarda benim balkondaki, kargalar.

gokay

Kayıtlı Kullanıcı

SLm.

mmeerrtt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mert calıskan
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bango ve kelebek besliyorsun galiba bende de eskiden bir çift bango vardı her gün bir defa uçuruyordum ve her uçurduğumdada 2-3 saat ve sinekte uçuyorlardı.

...SAYGILARIMLA...

koray_miski

Kayıtlı Kullanıcı
bu kuşlara neden karga dediniz bu kuşlar bence cok güzel kargaysa bence beslemeyin[isikli][/isikli]

efkarlı_cocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Taner Bayrak
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Baska
Ceşke Bütün Kargalar Böle Olsa.Bunlarda Kargaysa Artık On Numara Kuşlar.Allah Nazarlardan Saklasın Böle KArgalara Cankurban:D:D

EFKARLI_ÇOCUK

hünkaribaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ömür deniz
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Kşlarınızı küçümsemeyin gayet güzel kuşlar.bolyavru alırsınız inşşallah.balkonda bunları uçurabiliyormusunuz?
kırmızı akkuyruk olanların ırkı nedir?

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Kırmızı akkuyruklar çakal, makaracı sınıfından;
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, biz kuşcular ne kadar iyi kuş beslesekte kendimizce,birbirimize karkacı deriz,

hasan_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HASAN SOYAK
Meslek
serbest meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gokay merhaba sıze bısey sorucam kuslarınızı rahat rahat ucarbılıyormusunuz sormamın sebebı bende balkonda beslıyorum belkı bır fıkır verebılırsınız selamlar

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Gökay bey merhabalar,bence kuşlarınıza karga diyerek onlara biraz hakaret etmiyormusunuz?kostüm olarak gayet çok güzel kuşlara sahipsiniz,şüphem yokki hava performanslarıda en az kostümleri kadar güzeldir.Benim orada dikkatimi çeken çakallar oldu,gayet güzel bir renk pigmentine sahipler,bangolarda öyle.Balkonda güvercin beslemek gerçekten zor bir durumdur,zamanında bende beslemiştim,bir çok problemler yaşadım,gerek komşu şikayetleri gerekse uçurma zorlukları.Balkonunuz biraz büyükçe gibi ,kümesinizinde hoş bir yapısı var ,ebatları kaçar metre kümesinizin? içerisi baya bir kuş almış.Sağlıklı üretimler ve atmacasız uçurmalar dilerim.

Berat Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat Ünal
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Abi ne kargası mis gibi kuş bendede artık kelebek,dolapçı,başka ve tip var

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
gökhan @k' Alıntı:
Gökay bey merhabalar,bence kuşlarınıza karga diyerek onlara biraz hakaret etmiyormusunuz?kostüm olarak gayet çok güzel kuşlara sahipsiniz,şüphem yokki hava performanslarıda en az kostümleri kadar güzeldir.Benim orada dikkatimi çeken çakallar oldu,gayet güzel bir renk pigmentine sahipler,bangolarda öyle.Balkonda güvercin beslemek gerçekten zor bir durumdur,zamanında bende beslemiştim,bir çok problemler yaşadım,gerek komşu şikayetleri gerekse uçurma zorlukları.Balkonunuz biraz büyükçe gibi ,kümesinizinde hoş bir yapısı var ,ebatları kaçar metre kümesinizin? içerisi baya bir kuş almış.Sağlıklı üretimler ve atmacasız uçurmalar dilerim.
Merhaba Gökhan bey;
Şu an elimde 2 çift çakal kaldı,azaltmaya başladım kuşları,2 çakal yumurtam var cıkmasını bekliyorum ilk kez yavru almaya karar verdim çakallardan nihayet,benim balkonum catı arasında, gizli üstü acık ve yüksek,komşu derdim yok ,balkonun acık yeri 3 m2. ufak aslında, ama kuşlar acıkken catımda duruyo, kümesim alcak, tabanı2.2o ye 1.o 0 metre,yüksekliği 90 dan başlıyo 40 cm. ye kadar duşuyo catının içine gömdüğüm için,30 tane kuşu rahat alır.İlginiz için sağolun.

Ozdemir59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Bülent ÖZDEMİR
Meslek
Kamu çalışanı
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
kümes ve kuşlar harika paylaşım için teş.